Náš tím

Ľudí, ich otvorenosť, zodpovednosť a tímovosť považujeme za to najdôležitejšie.

 

Najvýstižnejšie to charakterizuje príbeh o letiacich husiach.
Husi vždy letia spolu, v kŕdľoch v tvare písmena „V“. Dôvod je jednoduchý: keď jedna z husí zamáva krídlami, vytvorí sa prúdenie vzduchu, ktoré povznesie aj hus za ňou. Tak sa dolet celého kŕdľa zvýši o viac ako polovicu v porovnaní s tým, keby každá letela sama. A presne taký istý princíp platí aj o ľuďoch v tíme: ak máme rovnaký smer a zmysel pre spoločnú prácu, dostaneme sa do cieľa rýchlejšie a ľahšie ako tí, ktorí sa pokúšajú „letieť“ sami. Aj hus, keď sa unaví, rotuje späť do formácie a čelnú pozíciu zaujme iná hus. Príroda to má výborne vymyslené, stačí, ak budeme z nej vychádzať.

Ak si všetci uvedomíme, že úspech v konečnom dôsledku závisí od tímovej práce, striedania sa pri vykonávaní ťažkých úloh a spoločného vedenia, môžeme byť úspešní. Okrem toho sa celá spoločnosť snaží stretávať nielen pri pracovných príležitostiach, ale aj voľno-časových aktivitách. Spolu dokážeme byť výnimoční, pracovať ako tím, no rovnako sa vieme spoločne smiať a uvoľniť.

Žijeme ako veľká rodina

Môže to znieť ako klišé, no poznáme sa a spoločne pracujeme už mnohé roky a práve to robí náš tím silným a stabilným. Atmosféra rodinného podniku je jednou z kľúčových hodnôt, ktorá drží spoločnosť pevne pokope a robí nás odolnejšími. Veríme, že aj v očiach našich partnerov sme súdržnou rodinou, s ktorou dokážu napredovať. Od roku 2006 sa Teva z 21. pozície v rebríčku farmaceutických firiem na Slovensku posunula na 6. miesto. Za tento skvelý úspech vďačíme nielen rozšíreniu nášho portfólia v rôznych terapeutických oblastiach, ale aj ľuďom, ktorí neustále pracujú s plným nasadením.  

ruky teva