Naše hodnoty

Zlepšujeme zdravie. S vášňou a s nasadením. Záleží nám na tom, čo robíme, aj ako to robíme.

Zlepšovať zdravie a zabezpečovať, aby sa ľudia cítili lepšie

Zlepšovať vaše zdravie je našou hlavnou motiváciou. Táto zásada dáva zmysel všetkému, čo robíme a je dôvodom, prečo každé ráno prichádzame do práce. Je na nás, na ľuďoch zo spoločnosti Teva, aby sme využili náš elán, schopnosti, zručnosti  aj nasadenie a ľudský prístup, aby sme zabezpečili lepšie zdravie a život miliónom ľudí na celom svete. Naše hodnoty si vyžadujú, aby naši pacienti, zákazníci, kolegovia aj komunity boli v centre každého rozhodnutia, ktoré urobíme.

Naše hodnoty

Naše hodnoty definujú to, kto sme. Vyjadrujú hodnoty, v ktoré spoločne veríme a predstavujú to najlepšie z nás.

Určujeme smer icon

Určujeme smer
Snažíme sa stať lídrami v našom odvetví a byť vzorom v stále sa meniacom prostredí. Chceme vstupovať na trhy vždy ako prvý a využívať tak príležitosti. Veríme, že lídrom sa staneme prostredníctvom ľudí a najmä vďaka nim.


Zameranie a zodpovednosť icon

Zameranie a zodpovednosť
Sústredíme sa na všetko, čo robíme. Definujeme jasné ciele a sústredíme úsilie, pozornosť a energiu na ich dosiahnutie. Konáme to, čo hovoríme a zodpovedáme za naše činy a výsledky.


Spoločne to dokážeme icon

Spoločne to dokážeme
Všetci pracujeme pre jednu spoločnosť - pre Tevu. Úzkou a efektívnou spoluprácou a koordináciou využívame náš celý potenciál, čím smerujeme k úspechu.


Inovujeme tam, kde vytvárame pridanú hodnotu icon

Inovujeme tam, kde vytvárame pridanú hodnotu
Inovujeme preto, aby sme vytvorili pridanú hodnotu pre pacientov a našich partnerov v systéme zdravotnej starostlivosti. Neustále hľadáme nové a lepšie spôsoby, ako vyniknúť, a tak vytvárať riešenia pre súčasné a budúce nesplnené potreby pacientov.


Staráme sa icon

Staráme sa
Staráme sa. Staráme sa o zdravie pacientov, pohodu ľudí starajúcich sa o chorých a o komunity, s ktorými sme v kontakte. Staráme sa o našich kolegov tým, že vytvárame ústretové, rozmanité a komplexné pracovné prostredie.

Naše rodiny na nás môžu byť hrdé icon

Naše rodiny na nás môžu byť hrdé
Každý deň zlepšujeme zdravie a prispievame k pohode ľudí. Naše rodiny môžu byť nesmierne hrdé na to, čo prinášame do životov ľudí po celom svete. Robíme tak úprimne, pričom dodržiavame najprísnejšie normy kvality, etiky a compliance.

Zdieľať túto stránku na: