Prinášame kvalitné a potrebné informácie

Pomáhame pacientom porozumieť ich chorobe.

Spoločnosť Teva sa dlhodobo venuje zvyšovaniu informovanosti pacientov aj širšej verejnosti o závažnosti chronických ochorení. Podporuje napríklad prevádzku informačného portálu pre pacientov so sklerózou multiplex SM Kompas a podieľa sa na aktivitách k Svetovému dňu sklerózy multiplex.

SM Kompas

Portál SM Kompas poskytuje záujemcom komplexné a overené informácie o skleróze multiplex, možnosti liečby, rehabilitácie a sociálnych programov. Prináša pacientom a ich blízkym inšpiráciu a praktické rady, ako zvládať každodenné aktivity a žiť kvalitný život. Čitatelia tu nájdu zaujímavé články, brožúry, videá, návody na tréning pamäte, zoznam centier liečby sklerózy multiplex či mapu fyzioterapeutov. Portálom SM Kompas vyjadruje spoločnosť Teva každodennú podporu všetkým chorým na sklerózu multiplex.

Viac na www.smkompas.sk

 

Svetový deň sklerózy multiplex

Spoločnosť Teva tradične podporuje aktivity spojené so Svetovým dňom sklerózy multiplex, ktorý každoročne pripadá na poslednú májovú stredu. Posilňuje tak hlas odborníkov a pacientov smerom k širokej verejnosti a je súčasťou diskusie o dôležitých témach, ako je napríklad tehotenstvo žien so sklerózou multiplex či problematika depresií pacientov s takou závažnou diagnózou.

Zdieľať túto stránku na: