Slovensko

Správy & Médiá

Pozrite sa, čo spoločnosť Teva podniká po celom svete.

Top správy
Prečítajte si najnovšie správy zo spoločnosti Teva.
06/09/2022
Najdôležitejšie udalosti ESG spoločnosti Teva v roku 2021
Ako spoločnosť zameraná na zlepšovanie zdravia pacientov kdekoľvek na svete bol vplyv spoločnosti Teva vždy ústredným prvkom. Toto ožíva prostredníctvom našej stratégie pre spoločenskú zodpovednosť a ekologickú udržateľnosť (ESG), ktorá nás vedie pri minimalizácii nášho vplyvu na planétu, pri zlepšovaní zdravia a rovnosti a pri zasvätení sa kvalite, etike a transparentnosti.
Viac tu
06/09/2022
Správy o pokroku ESG za rok 2021
Teva zverejňuje správu o pokroku ESG za rok 2021, ktorá predstavuje ďalšiu integráciu ESG do podnikania, robustné ciele a novú štruktúru riadenia ESG
Viac tu
03/24/2022
TEVA darovala základné lieky na podporu ukrajinských utečencov
Spoločnosť Teva Pharmaceutical oznámila darovanie základných medicínskych produktov v hodnote viac ako 6,7 milióna USD na akútne terapie v rámci humanitárnej podpory ukrajinských utečencov utekajúcich cez hranice.
Viac tu
10/14/2021
Cesta k liečbe migrény môže trvať aj 7 rokov. Lepší manažment ochorenia umožní mobilná aplikácia.
Od prvých symptómov po stanovenie diagnózy môžu prejsť roky. Cestu k liečbe, vnímanie ochorenia a jeho dopad na kvalitu života mapuje najnovší prieskum Ipsos Healthcare s podporou spoločnosti TEVA Pharmaceuticals Slovakia, ktorý upozornil na najväčšie problémy slovenských migrenikov.
Viac tu