Spojte sa s nami

Zásady pre sociálne média Teva.

Firemné profily pre sociálne médiá sú riadené komunikačným oddelením spoločnosti Teva a používame ich na zdieľanie informácií o spol.Teva Pharmaceuticals v celosvetovom meradle aj v krajinách, kde pôsobíme.

Tieto sociálne účty sú primárne určené na diskusiu o novinkách, o rôznych udalostiach a ich spoločenských súvislostiach ako aj o ďalších témach, ako sú príbehy našich zamestnancov, pacientov a ich opatrovateľov. Radi s vami komunikujeme prostredníctvom sociálnych sietí a tešíme sa na intenzívny dialóg.

Sociálne médiá nie sú vhodné na diskusiu o produktoch, o liečbe alebo jej podmienkach ani na oznámenie nežiaducich alebo vedľajších účinkoch. Ak máte konkrétne otázky ohľadne našich produktov alebo služieb, použite kontakty uvedené v sekcii “Kontaktujte nás”.

Ak chcete nahlásiť nežiadúce alebo vedľajšie účinky týkajúce sa niektorého z našich produktov, kontaktujte nás e-mailom na adrese: safety.sk@teva.sk. Z našich zásad ochrany osobných údajov v oblasti farmakovigilancie zistíte, ako Teva zaisťuje bezpečnosť a súkromie pacientov. Ak ste sa ocitli v ohrození života, kontaktujte prosím svojho lekára alebo vyhľadajte miestnu lekársku pohotovosť.

Zásady

Vážime si váš záujem a v prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Snažíme sa reagovať čo najrýchlešie. S ohľadom na limity sociálnych sietí a všeobecné obmedzenia vo farmaceutickom priemysle môžu byť naše odpovede stručné. Ak to bude možné, pokúsime sa vás nasmerovať na ďalšie relevantné informácie. Globálne sociálne profily spoločnosti Teva sú od pondelka do piatka od 9:00 do 21:00 pravidelne monitorované a aktualizované. V prípade naliehavých otázok alebo problémov prosím, kontaktujte zákaznícky servis spoločnosti Teva vo vašej krajine alebo zadajte otázku na naše webové stránky.

Sociálne siete môžu byť niekedy nedostupné a my nemôžeme prijať žiadnu zodpovednosť za nedostatočné služby následkom prestoja platformy.

Pri komunikácii so spoločnosťou Teva prostredníctvom sociálnych sietí odporúčame, aby ste boli ohľaduplní a zdvorilí, vyhnete sa zdieľaniu podvodného, osobne identifikovateľného alebo dôverného obsahu. Nebudeme reagovať na vulgárne príspevky, znevažujúce, hanlivé alebo urážlivé pripomienky alebo témy nesúvisiace so spoločnosťou Teva.

Odmietnutie zodpovednosti

Nebudeme zdieľať konkrétne informácie o našich produktoch alebo liečbe na našich profiloch sociálnych médií, ak nebudú iniciované a schválené spoločnosťou Teva. Informácie o produktoch nájdete tu:

Katalóg produktov

 
Prípadné otázky adresujte na: vois@teva.sk

Nemôžeme komentovať alebo reagovať na problémy týkajúce sa právnych a finančných záležitostí, regulačných otázok alebo dôverných informácií o sociálnych médiách.

V príspevkoch a tweetoch môžeme uvádzať odkazy na nezávislé weby tretích strán. Spoločnosť Teva nemá možnosť kontrolovať obsah webových stránok tretích strán a nijako neschvaľuje, ani nenesie zodpovednosť za obsah webov tretích strán.

Teva nijako neschvaľuje, ani nenesie zodpovednosť za obsah sociálnych účtov, ktoré sledujú sociálne profily spoločnosti Teva.

Zdieľať túto stránku na: