Slovensko

Správy a materiály ohľadom COVID-19

Spoločnosť Teva sa snaží poskytovať neprerušované dodávky liekov miliónom pacientov po celom svete.


Teva ako popredná svetová farmaceutická spoločnosť, poskytuje lieky miliónom ľudí na celom svete. Situácia spojená s rozšírením koronavírusu sa naďalej vyvíja a náš priemysel teraz hrá rozhodujúcu úlohu. Naše priority sa aj naďalej zameriavajú na zdravie a bezpečnosť našich zamestnancov a na našu zodpovednosť pokračovať v poskytovaní našich liekov pacientom, ktorí na nich závisia. 

Správy
Aby spoločnosť Teva udržala dodávky liekov pre pacientov na celom svete, úzko spolupracuje s vládnymi inštitúciami a partnermi z oboru.
May 12 / 2020
Do nemocníc a domovov dôchodcov mieri 8 400 litrov dezinfekcie
Bratislava, 12.5.2020 – Celkom 166 českých a slovenských nemocníc a domovov dôchodcov dostane 8 400 litrov dezinfekcie. Daruje im ju spoločnosť Teva na základe registrácie svojho výrobku do registra biocídnych výrobkov na Slovensku.
Viac tu
May 12 / 2020
Teva v dobe pandemie
Aj keď sme v čase pandémie museli prijať množstvo nových opatrení, pracujeme a vyrábame ďalej. Vieme, že ako výrobca liekov máme zodpovednosť za to, aby na trhu nechýbali lieky. Covid-19 totiž nie je jediná choroba, ktorej liečba si zaslúži pozornosť, čo si plne uvedomujeme.
Viac tu
Apr 1 / 2020
Správy spoločnosti Teva týkajúce sa COVID-19
Viac tu
Pracujeme na udržaní dodávok liekov
Keďže sa situácia spojená s pandémiou ochorenia COVID-19 vyvíja, snažíme sa poskytovať neprerušované dodávky liekov 200 miliónom pacientov po celom svete.
Viac tu